Minutėlę, atnaujinama informacija sanatorijos sistemoje.

Mineralinė perlinė vonia – tai mineralinio vandens, įsotinto oro burbuliukais, vonia. Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas žemesnės temperatūros oras, kuris sukuria lengvo atpalaiduojančio masažo poveikį, mineraliniame vandenyje organizmas pasisavina šilumą net 1,5 karto daugiau nei gėlame vandenyje. Mineralinėje perlinėje vonioje organizmą teigiamai veikia temperatūriniai, cheminiai ir mechaniniai veiksniai.

Gydomasis poveikis: švelniai masažuoja kūną, gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, malšina nugaros, sąnarių skausmus, šalina stresą ir kt.

 Moterims     Vyrams     Vandens procedūros    

 Moterims     Vyrams     Vandens procedūros    


 Moterims     Vyrams     Vandens procedūros    
Tai procedūra, kurios metu atliekamas dantenų masažas mineraliniu vandeniu. Gydomieji efektai: šiluminis, mechaninis, cheminis, kraujagysles plečiantis, kraujotaką gerinantis, priešuždegiminis, skausmą mažinantis, baktericidinis ir kita. Procedūra skiriama esant parodontozei ir lėtiniams uždegiminiams burnos ertmės susirgimams. Prieš procedūrą rekomenduojama išsivalyti dantis, po procedūros nevalgyti ir negerti apie valandą laiko. Vandens mineralizacija 20 g/l.
 Moterims     Vyrams    

Tai vietinio poveikio procedūra, kurios metu dantenų srityje yra dedami purvo paketai bei atliekamas dantenų masažas mineraliniu vandeniu. Gydomasis (durpinis) purvas – tai gamtiniai organiniai-mineraliniai koloidiniai dariniai, savo sudėtyje turintys biologiškai veikliųjų medžiagų, į vitaminus ir hormonus panašių medžiagų, mikroelementų. Purvas dantenas veikia savo fizikinėmis, terminėmis, cheminėmis ir biologinėmis savybėmis, mineralinis vanduo – cheminėmis ir terminėmis savybėmis.

Gydomasis poveikis: gerina dantenų kraujotaką ir limfos apytaką, didina deguonies įsisavinimą, skatina medžiagų apykaitą, mažina uždegiminius procesus, mažina skausmą, pasižymi antibakteriniu poveikiu, gerina dantenų epitelio regeneraciją, mažina dantenų patinimą.

 Moterims     Vyrams    

Mūsų specialistų tikslas – ne paglostyti jus, o iš esmės užčiuopti jūsų kūne slypinčias problemas – įsitempusius taškus, kuriuos reikia atpalaiduoti. Tai gydymo ir susirgimų profilaktikos metodas, kai masažuotojo rankomis atliekami įvairūs masažo veiksmai skirtingiems kūno paviršiams. Laisvumo pojūtis, užliejantis kūną, kalba pats už save.

 Masažai     Moterims     Vyrams    

Ši terapija – viso kūno masažas, atliekamas švelnia vandens srove. Sauso vandens masažo metu galima rinktis skirtingus masažų tipus, greitį, spaudimo lygį, tad procedūra pritaikyta kiekvieno žmogaus poreikiams. Unikali procedūra, sujungianti švelnią vandens jėgą bei šilumą, sukuria ypatingą gydymo procedūrą.

Gydomasis poveikis: mažėja skausmas, mažėja raumenų įtampa, atstatomas raumenų balansas, normalizuojasi raumenų tonusas, gerėja kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita, teigiamai veikiama vegetacinė nervų sistema, gerėja vidaus organų veikla.

 Masažai     Moterims     Vyrams    

Masažo lova „Aquatizer QZ240SG“ yra užpildyta šiltu vandeniu ir atlieka viso kūno arba atskirų kūno dalių masažą. Procedūros metu kūnas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu, jį masažuoja vandens srovės, sukuriamas plūduriavimo ant vandens pojūtis. Procedūra padeda atsipalaiduoti, mažinti raumenų įtampą, gerinti kraujotaką ir skatinti medžiagų apykaitą.

 Masažai     Moterims     Vyrams    
Tai individualus kineziterapeuto dėmesys jums ir jūsų sveikatai. Procedūros metu individualiai, atsižvelgiant į kliento sveikatos būklę ir esamus nusiskundimus, yra sudaroma kineziterapijos pratimų programa, kuri padeda kuo efektyviau ir greičiau pasiekti teigiamus rezultatus.
 Moterims     Vyrams    
„Redcord“ tai unikali slankiojančių virvių ir diržų įranga. Ją naudojant atliekami raumenų stiprinimo, skausmo mažinimo ir fizinės formos gerinimo pratimai. Naudojant „Redcord“ įrangą visas kūnas arba tam tikra kūno dalis yra pakabinama ant virvių – tokiu būdu sukuriama kontroliuojamo nestabilumo būsena ir pašalinamas gravitacinės jėgos poveikis. Atpalaiduojami, tempiami ir stiprinami raumenys, didinama sąnarių judesių amplitudė. Procedūra ypač veiksminga siekiant atsikratyti varginančių kaklo ir nugaros skausmų.

Kineziterapija su vibroplokšte gerina raumenų jėgą, tonusą, mobilumą, lankstumą, pusiausvyrą bei greitina medžiagų apykaitą. Procedūros metu aktyvinami gilieji raumenys bei nervų sistema. Ši treniruotė veiksminga norintiems sustiprinti kūną ir numesti svorio.
 Moterims     Vyrams    
Ypač greita ir veiksminga procedūra įsitempusių raumenų, trigerinių taškų skausmo malšinimui. Procedūra ganėtinai skausminga, po jos atsiranda raudonos ar net tamsiai raudonos dėmės taurių uždėjimo vietose. Tai audinių suardymo produktai, kurie yra visiškai normali ir įprasta organizmo reakcija. Šis vakuuminis taurių masažas – itin efektyvus, padės greitai atpalaiduoti įsitempusias vietas nugaros, juosmens, pečių ir kaklo srityse.
 Moterims     Vyrams    
Kineziterapija salėje skirta gerinti judrumą, stiprinti raumenis ir bendrą kūno funkcionalumą. Ši procedūra vyksta salėje, kurioje kineziterapeutas parodo ir, jei reikia, padeda atlikti specialiai parinktą pratimų planą, atsižvelgdamas į mankštą atliekančių asmenų grupės galimybes. Išmokus atlikti pratimus su kineziterapeutu, vėliau pratimus rekomenduojama daryti namuose.
 Moterims     Vyrams    
Kineziterapija vandenyje tai procedūra, kurios metu asmenys grupėje atlieka pratimus baseine. Tai mankšta, kuri pasižymi mažesniu sąnarių apkrovimu, todėl ypač tinkama tiems, kuriems gali būti sunku atlikti pratimus salėje. Vandenyje atliekami pratimai stiprina raumenis, gerina judrumą, koordinaciją ir kūno stabilumą. Be to, vandens slėgis padeda sumažinti sąnarių apkrovą, gerina kraujotaką.
 Moterims     Vyrams    

Procedūra atliekama specialioje vonioje, kurioje odą apgaubia angliarūgštės garai. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė nedirgina gleivinės, ji rezorbuojasi tiesiai į kraują.

Gydomasis poveikis: gerina kraujotaką, praplečia koronarines kraujagysles, praplečia ir stiprina kapiliarus, normalizuoja kraujo spaudimą, ramina, mažina skausmą, atpalaiduoja raumenis, gerina ląstelių kvėpavimą, skatina medžiagų apykaitą, valo odą, stiprina jungiamąjį audinį.

 Moterims     Vyrams    

Tai gydymas medicininėmis angliarūgštės dujomis, įvedant jas mažais kiekiais į odą, poodį ar raumenį.

Gydomasis poveikis: gerina kraujotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, audinių mitybą, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina skausmą, uždegimą, raumenų įtampą, stiprina kraujagyslių sieneles, didina sąnarių paslankumą, skatina kolageno sintezę, didina odos elastingumą, mažina riebalinį audinį.

 Moterims     Vyrams    
Tai ypač efektyvus būdas kovoti su nepageidaujamais celiulito požymiais. Smūginių bangų terapija taikoma saugiam ir neskausmingam celiulito gydymui, strijų šalinimui, lieknėjimui, kūno odos stangrinimui ir efektyviam poodinių riebalų šalinimui. Procedūros metu taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujotaka. Visa tai kartu jums padės tobulinti kūno linijas, užtikrins geresnę savijautą ir pasitikėjimą savimi!
 Moterims    

Tai procedūra, kurios metu apjungiami du natūralūs gamtiniai veiksniai: deguonis ir natūralūs cheminiai junginiai, esantys vaistažolėse. Procedūros metu deguonimi prisotinta vaistažolių arbata patenka į burną, stemplę, skrandį, o per paviršinius kapiliarus, esančius viršutiniame virškinamajame trakte, deguonis patenka į kraują. Dalis vaistinių medžiagų, esančių arbatose, pasisavinamos dvylikapirštėje žarnoje. Nedidelė deguonies kokteilio porcija prilygsta pilnaverčiam pasivaikščiojimui gryname ore. Procedūros metu naudojamos keturių rūšių vaistažolių arbatos.

Gydomasis poveikis: raminama nervų sistema, stiprinama imuninė sistema, šalinami toksinai, atpalaiduojami įtempti raumenys, mažinami uždegiminiai procesai ir kt.

 Moterims     Vyrams    

Haloterapija – tai nemedikamentinis gydymas, dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra, oro drėgnumu. Procedūros metu naudojamas natrio chlorido (valgomosios druskos) aerozolis, kurio daugiau kaip 80 % dalelių yra mažesnės nei 5μ. Procedūros metu šios dalelės patenka į kvėpavimo takus, pasiekdamos smulkiuosius bronchus.

Gydomasis poveikis: mažina kosulį ir dusulį, gerina bronchų virpamojo epitelio judesius, skystina kvėpavimo takų sekretą, lengvina atsikosėjimą; mažina padidėjusį bronchų sienelių tonusą ir pabrinkimą, mažina uždegiminius procesus viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinėje, pasižymi antibakteriniu poveikiu.

 Moterims     Vyrams    

Inhaliacija – tai biologiškai aktyvių medžiagų aerozolių panaudojimas gydymui ir profilaktikai. Aerozolis – tai sistema, susidedanti iš ore pakibusių smulkių skystų vaistinių medžiagų dalelių. Procedūros metu šios dalelės patenka į kvėpavimo takus pasiekdamos smulkiuosius bronchus.

Gydomasis poveikis: mažėja kosulys ir dusulys, gerėja bronchų virpamojo epitelio judesiai, skystėja skrepliai, lengvėja atsikosėjimas, mažėja padidėjęs bronchų sienelių tonusas ir pabrinkimas, antibakterinis, antivirusinis, priešgrybelinis (priklausomai nuo inhaliuojamo mišinio), mažėja viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinės uždegiminė reakcija, greitėja sveikimas.

 Moterims     Vyrams    
Inhaliacijos procedūra gali padėti pajutus pirmuosius ligos simptomus arba profilaktiškai. Procedūros metu naudojamas aerozolis: sistema, susidedanti iš ore pakibusių smulkių skystų vaistinių medžiagų dalelių, kurios patenka į kvėpavimo takus pasiekdamos smulkiuosius bronchus: taip mažėja kosulys ir dusulys, lengvėja atsikosėjimas, mažėja viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinės uždegiminė reakcija, greitėja sveikimas. Bičių pikis yra turtingas natūraliais antibakteriniais ir priešuždegiminiais komponentais, kurie gali padėti sušvelninti kvėpavimo takų problemų simptomus.
 Moterims     Vyrams    

Procedūros metu yra naudojamas medicininis parafinas, kuris pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis – ilgai išlaiko šilumą ir stingdamas lėtai ją perduoda audiniams. Procedūra atliekama plaštakų ir alkūnių srityse. Jos metu gerėja audinių kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita, slopinami uždegiminiai procesai, skatinama audinių regeneracija, drėkinama oda, mažėja sąnarių sąstingis, gerėja jų judrumas bei atpalaiduojami įsitempę raumenys.

 Moterims     Vyrams    
Audiovizualinės relaksacijos metu yra veikiama rega ir klausa įvairiais suderintais regimaisiais ir garsiniais signalais. Procedūros metu rodomi didelės raiškos gamtos vaizdai, suderinti su raminančia muzika arba gamtos garsais, kurie veikia centrinę nervų sistemą aktyvindami alfa, teta ir delta smegenų bangas, padedančias atsipalaiduoti.

Gydomasis poveikis: gerina nuotaiką ir savijautą, gerina dėmesio koncentraciją, normalizuoja smegenų aktyvumą, didina kūrybinį potencialą, gerina miego kokybę, retina širdies susitraukimų dažnį, mažina arterinį kraujospūdį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, greitina sveikimo procesą.
 Moterims     Vyrams